Instalacje dla przemysłu

Obsługa instalacje teletechnicznej

Jeżeli potrzebujesz szczegółowych wiadomości dotyczących tworzenia instalacji teletechnicznych, wejdź na www.telmor.pl/Klient-biznesowy/Projektanci-instalacji-RTV-SAT.

Instalacje teletechniczne antenowej instalacji zbiorowej to kompleksowa infrastruktura obejmująca mnóstwo różnych urządzeń – od najprostszych po niezwykle skomplikowane. Na rynku działają specjalistyczne podmioty, które umożliwiają zaprojektowanie sieci RTV. Przekonajmy się jakie usługi są w ten sposób dostępne i z czego składają się instalacje teletechniczne.

Instalacje teletechniczne – rozbudowana infrastruktura

Instalacje teletechniczne to urządzenia jak m. in.: anteny digit, LNB – konwertery SAT, pasmowe wzmacniacze wielokanałowe, zwrotnice antenowe, odbiorniki optyczne. Na rynku dostępne są również gniazda multimedialne, kable światłowodowe, modulatory cyfrowe DVB-T/ DVB-C/IP i odbiorniki optyczne. Urządzenia tego typu instalowane są na nieruchomościach, w obiektach publicznych i blokach. Podmioty istniejące na rynku zajmują się z kolei na przykład planowaniem instalacji i wytwarzaniem konkretnych urządzeń. Sieci teletechniczne opierają się na wytrzymałych komponentach oraz profesjonalnym montażu – dlatego niezbędna jest pomoc fachowców.

Instalacje teletechniczne – opieka techniczna

Konieczne jest też, by sieci kablowe spełniały odpowiednie wymogi prawne. Z tego też powodu potrzebna jest opieka techniczna fachowych firm, które zagwarantują właściwe rozwiązania a także dobiorą najlepsze moduły dobrane do wymogów konkretnej sieci. Instalacje teletechniczne niejednokrotnie wymagają również konserwacji, dlatego bardzo ważna jest opieka producenta. Są nią zainteresowani zazwyczaj deweloperzy.

Lokalizacja:
GZT TELKOM-TELMOR Sp. z o.o.
ul. Schuberta 104
80-172 Gdańsk

Tel.: (+48 58) 382-33-49
E-mail: [email protected]