Branża budowlana

Projekty domów drewnianych w Polsce

Dowiedz się więcej o sporządzaniu projektów domów drewnianych nowoczesnych na barteksitarski.pl.

Drewniane domy stają się coraz bardziej modne. Nowatorska budowa sprawia, że tego typu nieruchomości nie tylko prezentują się niezwykle estetycznie, ale są również wygodne. Czy w domkach drewnianych można mieszkać przez cały rok? Gdzie wyszukać fachowca, który pomoże nam zbudować wymarzony dom?

Projekty domów drewnianych – mniejsze koszty

Całoroczne domy drewniane zaczynają coraz częściej być widoczne w polskim krajobrazie. Polacy chętnie decydują się na zaprojektowanie takich domów, gdyż mają one dużo atutów. Pierwsza sprawa – są one tańsze niż domy z cegły. Mały ciężar domu oznacza ogromne oszczędności. Nowoczesne domy drewniane powstają błyskawicznie, gdyż są wykonane z przygotowanych wcześniej elementów. Nie musimy martwić się o prace związane z ze schnięciem tynków. Fachowcy przekonują, że budowa może trwać zaledwie kilkanaście tygodni, dlatego domy drewniane są wybierane coraz częściej. Łączą one w sobie różne elementy. Z jednej strony urzekają klasycznym wzornictwem – wiele z nich jest inspirowanych stylem góralskim. Z drugiej strony dzięki innowacyjnym prefabrykatom zapewniają funkcjonalność identyczną jak tradycyjne budynki.

Projekty domów drewnianych – zleć prace doświadczonym architektom

Domy drewniane nowoczesne to budynki wyprodukowane z surowca naturalnego, co sprawia, że są całkowicie ekologiczne. Dzięki wykorzystaniu bali osoby zmagające się z alergiami czują zdecydowaną poprawę samopoczucia. Całoroczne domy drewniane wyróżniają się znakomitymi właściwościami termicznymi, nie musimy stosować generującej duże koszty termomodernizacji. Kolejnym plusem są cienkie ściany, co zapewnia dużą przestrzeń w domu. Domy drewniane można konstruować także zimą, bo całość robót realizowana jest na sucho. Decydując się na inwestycję w nowoczesne domy drewniane zwróćmy uwagę na to, żeby zaufać najlepszym architektom.

Lokalizacja:
Pracownia Architektoniczna Bartek K.Sitarski
ul.Niezapominajek 3/20
30-239 Kraków

Mob.: 601 965 606
E-mail: [email protected]