Branża budowlana

Klasyka czy awangarda – producent okien drewnianych

Producent okien drewnianych - z najnowszą ofertą zapoznasz się w tym miejscu.

Naturalne okna drewniane są bardzo wytworne i funkcjonalne. Pasują do każdej budowli – od starych nieruchomości po współczesne wnętrza. W jaki sposób producent okien drewnianych tworzy swoje produkty i dlaczego są one często zamawiane w Polsce?

Producent okien drewnianych – okna wykonane z drewna miejscowego

W dzisiejszych czasach okna drewniane są tworzone z wykorzystaniem innowacyjnych technik, co sprawia, że gwarantują bardzo wysoką izolację cieplną. Producenci okien drewnianych dodatkowo je impregnują, a mycie jest banalnie proste. Okna drewniane zapewniają świetne wrażenia wizualne, mają lśniącą powierzchnię, klasyczne uchwyty. Mogą być wykonane zarówno z drewna rodzimego – na przykład modrzewia, jak i rodzajów szlachetnych (meranti). Okna drewniane są popularne w Polsce, ponieważ łączą naturalne tworzywa z współczesnymi technikami.

Producent okien drewnianych – naturę możesz poddawać swobodnej obróbce

Producent okien drewnianych zazwyczaj proponuje system szyb zespolonych, zapewnia dźwiękochłonność oraz funkcjonalność. Naturalne drewno posłuży przez długi okres, ponieważ można poddawać je zabiegom konserwacyjnym. Rzecz jasna producent okien drewnianych wytwarza także estetyczne balustrady, doskonałe do stuletnich dworków lub współczesnych nieruchomości. Drewno sprawdza się przy remontowaniu lokali mieszkalnych – to komponent organiczny i całkowicie nieszkodliwy dla środowiska. Remontując wnętrze warto zatem zdecydować się na wysokogatunkowe, solidne i harmonijne materiały drewniane.

Lokalizacja:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]